Intimní tajemství

9. ledna 2009 v 19:22
Nedávno jsem viděla horor → Intimní tajemství ← mně se hodně líbil, nebylo to zase až tak moc strašidelný..znám i horší, ale určitě stojí za to podívat se na to :).

Dawn (Jess Weixler) je věřící neposkvrněná středoškolačka milující svou matku a panenství. Po školách mluví o škodlivosti předmanželského sexu. Později se však seznámi s Tobym (Hale Appleman), který se jí hodně líbí. Oba si začnou uvědomovat, že dodržet posvátný sľib čistoty nebude tak celkem hračka. Sexuálně frustrovaný Toby nedokáže odolat pokušení, a když jsou sami, pokusí se Dawn zmocnit. Jeho plány mu ale překazí Dawnina ozubená vagína - vagina dentata → smrtící orgán [má totiž zuby a velmi rychle se vypořádá se vším co se jí nelíbí] A to především s muži, kteří se stávají objektem jejího násilí. Na vině je Dawnin nevlastní bratr Brad, který jí již od dětství provokuje. Její sexuální experimenty jsou pro ní pastí, ale zároveň je živoucím příkladem toho, že zubatá vagína není pouhým mýtem.

Hrají:Jess Weixler, John Hensley, Josh Pais, Hale Appleman, Vivienne Benesh
Režie:Mitchell Lichtenstein
Rok:2007

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kAcUlQa kAcUlQa | E-mail | Web | 18. dubna 2009 v 9:05 | Reagovat

ahojky máštam hlásek a hlásla by si mi plsky tady?jako kAcUlQa díkeshttp://mishelle96.blog.cz/0904/prihlasili-se-brezen-duben2009 ppa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.