23/1/09

23. ledna 2009 v 18:26 |  •ActuaL•
Čao
Dneska je 23.1.09...konečně už zase pátek :)!! Ve středu se nám uzavřely známky..katastrofejšn bude moe výzo :D:D..ale to je jedno. :D Tenhle tejden byl docela vyjímečnej..ee až zase tak moc, ale byl docela důležitej. Už tím vysvědčením. A je toho víc. Včera byl můůj malej bratránek u zápisu, udělal to prďola můj malej. :D:D.. jen mě štve, že ho neuvidím..až pude poprví do školy:(. Taková velká kabela a takovej malej prcek. :D:D Já už budu trávit první chvilky ve svý new třídě :(..!! Už to nebude tak jako každej rok, když se sešla moe skvělá třída. Bez nich to prostě nebude ono, i kdyby ta moe new třída byla skvělá...:( tady na tu moji mít nikdy nebude. :( Prostě super lidi, ty naše zážitky, průůůsery, kterejch bylo hooodně...taky sme si proto zasloužili titul ,,nejhorší třída na škole". Výlety a to šechno..:( Na to určitě nikdy nezapomenu :(..!!

Achjoo, mně to bude tak šechno chybět. Takový kraviny, který vymejšlíme. :D:D:(:(..!!! Dneska Kuba a ty jeho hlášky o oříšcích v košíčku >> ,, prsa v podprsence"..:D..!! Já se snad nechám naklonovat, abych byla s každým píplem s naší třídy pořád. Bych se musela naklonovat 30x nás je strašně moc..!!

Mám hlad :)...zase..sem čuňátko, eště že mám takový dobrý spalování, že to zatím na mně nejde vidět..co šechno sním :D:D.!!

Eště něco pro moe Sbéčka (stárý i new) vyplňte dotazník :) Dotazník

Tak se mějte hezky :) Přidávejte komenty, ptž jich moc není :(.
Čao
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.